על המלון

מלון ארבל במרכז תל אביב, למשפחות זוגות ואנשי עסקים

את מלון ארבל הקמנו עם מחשבה על אירוח קצת אחר. אירוח משפחתי וחברי, עם צוות חייכני שאוהב אנשים ונהנה ממה שהוא עושה.
חלמנו על יצירת נווה מדבר בלב תל אביב, עם לובי אלגנטי ומזמין, חצר פרטית קסומה עם ספריה קטנה, פינת קפה מפנקת, צמחיה שופעת ורחש תמידי של מים זורמים.
רצינו ליצור מימד מקביל לעיר התוססת, כזה שמרגע הכניסה אליו יעטוף בתחושה של נחת, רוגע ושלווה.
היה לנו חשוב שהחדרים יהיו מרווחים, מעוצבים, מודרניים ופרקטיים, כאלה שיתנו לאורחים שלנו הרגשה של מלון תל אביבי ובית גם יחד. אם תהיו בעניין, תוכלו להשתמש באופניים המגניבות שלנו (בחינם כמובן).
למגיעים ברכב יש במלון חניה פרטית נגישה ונוחה (בתוספת תשלום, יש להזמין מקום מראש).
אנו מזמינים אותך לחוות את תל אביב בצורה הכי מיוחדת שיש.

הסיפור שלנו

הסיפור של מלון ארבל מתחיל עוד בשנות ה-20 של המאה הקודמת.

בשנת 1929, ברחוב חולדה הקטן והוותיק, הקים אליעזר רוטנברג מגרש לחומרי בניין ולצידו בור סיד ששירת את העוסקים בבניה באזור, וגם היה מוכר לכל ילדי השכונה באותן שנים כמקום להשתובבות וקונדסות.

עם השנים הוחלט להעביר את עסק חומרי הבניין לחולות הרצליה (שם הוא קיים עד היום) ולהקים על המגרש בניין מגורים. וכך, בתחילת שנות ה-90, הקימה בתו של אליעזר רוטנברג- צילה, יחד עם בעלה ראובן את הבניין.

לאחר מספר שנים בנם – מישאל ארבל, יחד עם אשתו יעל, העלו רעיון להפוך את הבניין למלון בוטיק שיישא את שם משפחתם.

וכך, לאחר מספר שנים של תכנון, עבודה קשה והמון בירוקרטיה, המלון נפתח והחלום התגשם.

המלון מנוהל עד היום בקפידה ומסירות ע”י משפחת ארבל ולאחרונה עבר הניהול לדור הצעיר שהביא עמו רוח חדשה ורעננה. בשנים 2020 – 2021 המלון שופץ ועוצב מחדש בסגנון מודרני ייחודי ועם קונספט שמוקדש כולו לתל אביב אהובתנו, העיר של ילדותינו.

תכנון ועיצוב המלון נעשה במודעות מקסימלית לשמירה על איכות הסביבה. מערכת המיזוג, החשמל והמים שלנו תוכננו לחסכון אנרגיה מירבי.כל החדרים שלנו מאובזרים במאוורר תקרה לעונות המעבר, וכל החלונות שלנו עשויים מזכוכית מבודדת מסוג LOW-E המסננת קרינה וחום. בשנה האחרונה עברנו להיות מלון ללא ניירת כלל, ואנו מקפידים על מחזור וקיימות בתפעול היומיומי של המלון.